Somas

Somas un somiņas ... , bez tām nu nekur !

0

Ikdienas soma

Soma ir aksesuārs, bez kura ikdiena nav iedomājama, kā sievietēm tā vīriešiem. Sievietes mīl visu skaisto, tāpēc bieži vien izvēlas iegādāties vairākas somas, lai izskatītos neatvairāmi ikvienā dzīves situācijā. Katram ikdienas somas izmēri var būtiski atšķirties - kādam vajadzēs pavisam mazu pleca somiņu, citam ta būs mugursoma, citam gurnu somiņa.

0

Sporta un ceļojuma soma

Jebkura liela izmēra soma var kalpot gan sporta gan ceļojuma vajadzībām. Pārliecinies, ka esi izvēlējusies situācijai atbilstošu somu, lai tā veiksmīgi pildītu savas funkcijas. Labas kvalitātes ādas soma apvienojumā ar kvalitatīvi izpildītu darbu  godam kalpos ilgus gadus.

0

Vakarsomiņa

Jebkura skaista maza izmēra somiņa kalpos jaukiem dzīves  brīžiem, piemēram, teātra apmeklējumam, atpūtai vai vienkārši vakara pastaigai. Somiņas izmēri ir tik pietiekami, lai vieta pietiktu telefonam, nelielai naudas summai un lūpu krāsai.

0

Tašiņa

Ja vienkārši negribas neko, neitrāla soma - tašiņa būs tas ko vajag. Noderēs gan kā veikala iepirkuma maisiņš, gan ikdienas sīkumu pārnēsāšanai.

Ikvienas sievietes garderobē jābūt vismaz četrām, rūpīgi izraudzītām somām!

Soma ir mūsu vizītkarte, kas parāda cilvēka personību.

Somu šūšanai izmantoju ādu, audumu, mākslīgo ādu, kažokādu, kā arī eksotiskās ādas - krokodilādu, čūskādu, rajas ādu, kas somai piešķir īpašu akcentu un noskaņu.

Šuju somas un somiņas gan sievietēm, gan vīriešiem.